Merkur coworking - coworking v Havířově

Merkur coworking je společný prostor pro lidi, kteří mají vizi budovat hodnotné ideály. Chceme podporovat pozitivní změnu, umožnit vzájemné potkávání, spolupráci lidí a upevňování lidských vztahů prostřednictvím společných zážitků.

Raketový růst

Pokud jsi na začátku podnikání, na volné noze a nebo Ti ratolesti nedovolí soustředit se na práci, Merkur coworking je idealní místo pro Tebe. Vytvoříme Ti zázemí pro práci, mužeš používat naši tiskárnu, náš internet a ostaní zázemí prostor spolku.

Raketový růst

Merkur coworking je místo pro vzdělávání a osobnostní rozvoj, ale stejně tak i místo kde můžes získat cennou radu. Na přednáškách u nás můžeš potkat lidi, kteří Ti řeknouo svých začátcích a aktuálních projektech. Můžeš si domluvit schůzku s daňovým či dotačním odborníkem nebo se účastnit zajímavého workshopu.

Nejen sdílená kancelář

Merkur coworking je především kreativní prostor pro každého.U nás můžeš nejen pracovat, ale zorganizovat si rodinné setkání nebo společenskou akci pro tvé známe. Důležitá je pro nás rovnováha rodinného a pracovního života a budování komunity.

Dobrá lokalita

Merkur coworking se nachází v Havířově - Podlesí v klidné části Havířova. Okolo je spousta parkovacích míst a MHD zastávka je hned po ruce. Když zrovna budeš mít potřebu dát si pauzu od práce, můžeš se jít proběhnout do lesoparku, který je vzdálený jen pár kroků. V centru města jsi za 5 minut.

Podívej se jak to u nás vypadá

Merkur coworking podporují


Adresa

Merkur Coworking
Studentská 1548/26
736 01 Havířov
(Přístavba zdravotního střediska)

Kontakt

+420 603 209 157
info(zavináč)merkur-coworking.cz

Provozovatel

Naše místo z.s. - nezisková organizace
www.nasemisto.cz